Bağcılar Sancaktepe Oto Çilingiri ve Araç Kapısı Açma

Sancaktepe Oto Çilingiri ve Araç Kapısı Açma hizmetlerimiz dahilinde en uygun seçenekli fiyatları firmamızı arayarak edinebilirsiniz.

Yenilikleri yakında takip eden bir anahtarcı firması olarak sizlere yeni konforlu ve sağlam ürünler ile hizmet vermeyi ilke edinmişiz. Bu yüzden en son kapı kilit ve anahtar sistemleri ile müşterilerimizin anahtar kilit ihtiyacını karşılamak için çalışıyoruz.

Bağcılar´da çilingir olarak firmamız ev ofis ve iş yeri çelik kapılarına uyumlu olan Parmak İzli Kapı Kilitleri ile giriş ve çıkışlarda anahtar kullanmadan geçiş yapmanızı sağlıyoruz.

Elektronik çip yazılımına sahip araç anahtarlarının yedek anahtar temini ve garaj kapısı bahçe otomatik kapıları otopark alarm gibi otomasyon sistemlerinin elektronik anahtarları yani uzaktan kumandaların yedeğini yaptırmak için firmamız hizmetinizde olup oto anahtar ve uzaktan kumandaların tamir ve pil değişimi hizmetleri yine iş yerimizde yapılmaktadır. Apartman kapılarına elektrikli kapı kilidi ve kapı kapatıcı hidrolik yayları satış servis ve montaj hizmeti veriyoruz.


Bir çok alanda hizmet alabileceğiniz KARDEŞLER ÇİLİNGİR firmamıza web sitesinde yer alan numaralar üzerinden her gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Cep telefonundan sitemizi ziyaret ediyorsanız aşağıda yer alan numara üzerine tıklamanız bizi aramanız için yeterli olacaktır.

 

ara

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.