Çilingir No

Bariyer Kumandası

Kardeşler çilingir olarak; garaj kumandası, kepenk kumandası, kollu bariyer kumanası, mantar bariyer kumandaları, otomatik kapı kumandası, bahçe kapısı kumandaları, otopark kumandası ve alarm kumandaları ile oto anahtar kumandalarınızı hızlı bir şekilde çoğaltıyoruz.

Kumandalı otopark bariyeri sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemleri; otopark giriş ve çıkış anteni, giriş ve çıkış kontrol paneli, cam ve plastik etiketler oluşturmaktadır. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Elektronik anahtarcılık hizmetlerimizde verdiğimiz Bariyer Kumandası kopyalama ve tamir hizmetlerinde bütün bariyer modellerine firmamız tarafından ithal edilen bariyer kumandaları yapılmaktadır. Garaj ve sitelerin giriş ve çıkışlarında yer alan elektronik kumanda sistemiyle çalışmakta olan oto park bariyerleri aynı şifreleme sistemine sahip  onlarca bariyer kumandası yardımıyla çalışmaktadır.

Site ve apartmanlara ait yeni yaptırdığınız otopark bariyer sistemlerine otomatik bariyer kumandası kopyalama hizmeti verilmektedir. Bariyer kumandası fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Kumanda modeline ve özelliğine göre değişilklik gösteren otomatik bariyer kumandası fiyatlarını İstanbul´da en uygun olarak sadece Kardeşler Çilingir´de yaptırabilirsiniz.

Birden fazla bariyer kumandası kopyalama hizmetlerinde en iyi fiyatlarla çalışılmaktadır. Daha fazla bilgi ve detaylar için hemen sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


ARA


Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
Bize Yazın...
Merhaba,
Kardeşler Çilingir olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?