Esenler Araba Çilingiri - Oto Kontak Çalıştırma ve Kapı Açma

Esenler Araba Çilingiri - Oto Kontak Çalıştırma ve Kapı Açma hizmetlerinde özel maymuncuklarımız ile arabalarınıza zarar vermiyoruz.

Arabalarınıza kesinlikle zarar vermeden kapılarını açan firma KARDEŞLER ÇİLİNGİR Esenler ilçesi ve çevre semtlerde sizlere aynı saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Araba çilingiri hizmetimizi işinde uzman, tecrübeli ve odadan sertifikalı personelimiz ile yapmaktayız. Biz kendimize güveniyoruz, Sizde güveneceğiniz firmalara bu işlemleri yaptırmalısınız. Firmamızın 2 farklı adreste hizmet verdiği dükkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda garantili olarak sunduğumuz çilingir hizmetimizde her marka araç ve her modeli için hizmet verebiliriz. Bizler bu alanda kendimize güveniyrouz. İşi yaparken sadece sizden arabanın size ait olduğu belgeleri görmemiz gerekecektir. Güvenlik nedeni ile araç sahibi olmayan araçların açma işlemlerini, çalıştırma işlemlerini yapmıyoruz. Firmamızın tüm çilingir ustalarının ve firmamızın oda kaydı vardır. Belirli bir adresi olmayan çilingir firmalarından kesinlikle uzak durmalısınız. Firma personelimizin tamamının ustalık ve kalfalık belgesi de bulunmaktadır. Dikkatli ve sabırlı olan ustalarımızı arayarak her türlü kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama vb.. işlemleri yaptırabilirsiniz.

Esenler OTO ÇİLİNGİR denildiğinde akla ilk gelen firma olmanıın verdiği gurur ve onur ile sizleri de mevcut müşterilerimiz arasında görmekten onur duyacağız.

 


 ARA

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.