immobilizer anahtar kopyalama fiyatı

immobilizer anahtar kopyalama fiyatı ve diğer çilingirlik hizmetlerimiz için en uygun fiyatları firmamızın web sitesinde yer alan numaralardan arayabilirsiniz.

Kardeşler Çilingir olarak arabalarınızın immobilizer anahtarlarını çoğaltmaktayız. Arabanızın kontak kısmında yer alan anten sayesinde beyin dediğimiz elektronik kutularla arabalarınızın içinde yer alan çiplerin tanındığı yer olan immobilizer yabancı menşeyili bir kelime olmasının yanı sıra ülkemizdeki bilinen adı ise çipli oto anahtarıdır. Bu anahtarlarınızın kopyalanarak çoğaltılması işlemlerine firmamız bakmaktadır. Bağcılar´ın neresinde olursanız olun, hatta ülkenin neresinde olursanız olun anahtarlarınızı bize göndererek çoğalttırabilirsiniz.

Kardeşler çilingir olarak bu işlemleri en uygun fiyatlardan yapmaktayız. İmmobilizer arabanızın içinde yer alan çipi sayesinde hırsızların düz kontak yapmaları durumunda bile arabanızın çalışmamasını sağlamaktadır. Aracınızda kontak anahtarı takıldığı esnasda sırası ile anahtarın çipi immobilizer beynine yüklenen bilgileri tekrar gönderir ve eşleşme başlatır. Anahtarı çipi tanımadığı durumda çip ve anahtar çalışmayacaktır. Arabanız da aynı şekilde. Sizlerde araçlarınızın anahtarlarını kopyalatmak, çoğaltmak ve kaliteli fiyatlar almak istediğiniz durumlarda hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Anahtar kopyalama işlemlerini ruhsatınız ile birlikte yapmaktayız. Ruhsatsız kopyalama işlemleri kesinlikle firmamızda yapılmamaktadır.

 


 ARA

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.