İstiklal Caddesi

İstiklal Caddesi Kale İto Çilingirleri - Yetkili Çilingir Firması olarak sizlere bulunduğunuz caddenin tamamında ulaşım sağlamakta ve en uygun fiyatları iletmekteyiz.

Bağcılar´da bulunan İstiklal Caddesi´nde sizlere en uygun fiyatları sunacak olan ekibimiz ile bölgenin en kaliteli hizmetini, kapılarınıza zarar vermeden sunuyoruz.. İşimizin gereği sizlere oda kayıt belgemizi de sunabiliriz. Bu hizmeti alırken kesinlikle çok dikkat etmeniz gereken bir konu merdiven altı diye tabir ettiğimiz işi kaçak göçek yapan kişilerden uzak durmanızdır. Çünkü ileride bazı sebeplerden dolayı tekrar aynı problemlerle veya daha büyükleri işle larşı karşıya kalabilirsiniz. Sadece kapıda kalma problemleriniz için değil, yeni taşındığınız evlerinizde kilitlerin değiştirilmesi, yenilenmesi gibi sorunlarda da bizden hemen destek alabilirsiniz. Her türlü işlemi en uygun fiyatlardan sizlere suncak olan ekibimizi günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Bağcılar´da 7 gün 24 saat açık olan telefon numaralarımızı arayarak en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Aynı zamanda çelik kasa açma hizmetini de işinin ehli uzman ustalarımız ile vermekteyiz. Keza oto çilingiri diye tabir ettiğimiz genelde aracın anahtarını içeride unutarak kilitlenmesine sebep olanlara da aynı hizmetleri muhteşem fiyatlarımız ile sağlıyoruz.

Tek yapmanız gereken sorununuz ile ilgili bilgi vermek adına bizi aramak.
 

 


 ARA

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.