Çilingir No

Kumandalı Geçiş Sistemleri

Kumandalı Geçiş Sistemlerimizi web sitemizde yer alan ilgili menümüzü ziyaret ederek inceleyebilir ve projeleriniz için en iyi fiyatları bizden alabilirsiniz.

Kumandalı otopark bariyeri sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemleri; otopark giriş ve çıkış anteni, giriş ve çıkış kontrol paneli, cam ve plastik etiketler oluşturmaktadır. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir.

Bariyer Sistemi otopark giriş ve çıkışında park alanının ve içerideki arabaların güvenliğini sağlayan varsa güvenlik elemanının işini kolaylaştırıp asli görevi olan güvenlik unsurunu tam manasıyla yerine getirebilmesini sağlayan sistemlerdir. Kollu Bariyer Sistemi kapatılacak olan yolun genişliğine ve otopark kapasite ve sirkülasyonuna göre model tespiti yapılması gerekilen ürün grubundadır. Doğru Kollu Bariyer Sistemi seçimi yatırımınızında doğru yapılmasını sağlayacaktır. Kollu Bariyer Sistemi uzaktan kumanda, kartlı abone geçiş, HGS, OGS, Plaka Tanıma gibi sistemlerle entegre edilebilmektedir.

 Kollu Bariyer Otopark Sistemleri, sahip oldukları tasarımı ile binanıza estetik bir çözüm sunarken, Toplu konutlar ve endüstriyel tesislerinizin araç giriş - çıkışlarının hızla sağlanmasına olanak tanır.

Sizlerde Kumandalı Geçiş sistemlerimizden yararlanmak isterseniz hemen bizi sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden arayabilirsiniz.
 


ARA


Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
Bize Yazın...
Merhaba,
Kardeşler Çilingir olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?