Çilingir No

Kurumsal

Kardeşler Çilingir firması olarak İstanbul´un Avrupa yakasında uzman kadromuz ile hızlı çilingir hizmeti sağlamaktayız. Uzun yıllardan bu yana faaliyetlerini sürdürkmekte olan firmamızın hedefleri arasında siz değerli müşterilerimizin taleplerine hızlı cevap vermek ve memnuniyetleri her zaman ilk sırada olmuştur.

Siz değerli web sitesi ziyaretçilerimize çok daha iyi hizmetler sağlamak amacı ile tüm teknolojik çalışmaları yakından takip etmekte ve bazı öneml bilgileri incelediğiniz web sitemizde sizlerle paylaşmaktayız. Hangi semtte olursanız olun sitemizde yer alan hizmetlerimiz için sizlere en çabuk ulaşan anahtarcı ve çilingir servisiyiz. Çilingir ve anahtarcılık hizmetimizin yanı sıra kilit değiştirme servis, bakım ve onarım işlerinde de profesyonel bir ekip ile faaliyetlerimizi sunuyoruz.

Kardeşler çilingir servisi yaptığı işlerde anahtarcılar odasının tarifesini uygulamakta ve günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizin çilingir taleplerine sadece 15 dakika içerisinde ulaşma garantisi sunuyoruz.

Firmamızın sunduğu anahtarcı ve çilingir hizmetinden yararlanmak günün her saatinde ve her gün mümkün olmaktadır. Bu sebeple kilit ve anahtar konusundaki sorunlarınızdaki mağduriyetleriniz kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Sektöründe en iyi ve gerçekten profesyonellerden oluşan kadrosu ile İstanbul´un Avrupa yakasında bulunan hemen hemen tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Kapı ve kilitlerle alakalı tüm problemlerinizi profesyonelce çözüyor ve müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Bahsettiğimiz gibi haftanın 7 günü 24 saat gece gündüz farketmeden web sitemizde yer alan numaralarımızı aradığınızda en kaliteli çilingirler sizlere ulaşmaktadır.

marka patent

Çilingir

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
Bize Yazın...
Merhaba,
Kardeşler Çilingir olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?