Çilingir No

Şifreli Geçiş Sistemleri

Şifreli Geçiş Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve en iyi fiyatları edinmek için Can Kardeş Anahtar ve Çilingir hizmetleri firmamızdan bilgi ve proje fiyatı edinebilirsiniz .Şifreli Kapı Kilitleri genelde şirketlerin geçiş sistemi olarak kullandıkları ve izni olmayan yetkisiz kişilerin geçişini engelleyen sistemlerdir.

Şifreli / Kartlı Geçiş Sistemleri Hangi Kapılara Nerelere Uygulanır?

Şifreli Geçiş sistemleri özetle Kapı olan Her noktaya Çeşitli Tadilatlarla Uyguladığımız sistemlerdir.

* Bina Giriş Kapılarına
* Yönetici Ofislerine
* Daire Giriş Kapılarına
* İşyerlerine
* Bahçe Kapılarına
* Garaj Kapılarına

Kartlı şifreli geçiş sisteminin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılmakta olan farklı cihaz modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda kullanılmakta olan cihazlar, su geçirmez özelliktedir.Kartlı şifreli geçiş sistemi, geçişlerin kontrol altında tutulması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlarda hem şifreli hem de kartlı geçiş bir arada olabileceği gibi aynı zamanda sadece şifreli ya da sadece kartlı olarak geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Genel olarak kartlı şifreli geçiş sistemi cihazlarında kayıt kapasiteleri cihazların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sizlerde bu muhteşem ürünlerden ve sistemlerden yaptırmak isterseniz hemen KARDEŞLER ANAHTARCILIK firmamızı arayabilirsiniz.


 


ARA


Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
Bize Yazın...
Merhaba,
Kardeşler Çilingir olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?